23.11.2006 05:50
Nu fac parte din cei care au timp sau chiar disponibilitate sa discute fiecare subiect care va apare in dezbateri, dar din cand in cand as vrea sa imi pot exprima parerea, deci, asta e cererea mea pentru a fi admisa :-)
Nu fac parte din cei care au timp sau chiar disponibilitate sa discute fiecare subiect care va apare in dezbateri, dar din cand in cand as vrea sa imi pot exprima parerea, deci, asta e cererea mea pentru a fi admisa :-)