FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorinta [ACCEPTAT]

EuroSTELIST23.11.2006 05:28

Buna ziua, in primul rand salut initiativa de a crea o asemenea sectiune, era dupa parerea mea nevoie de multa vreme de asa ceva. As dori sa-mi acordati si mie acest drept de a imi exprima gandurile aici. Va multumesc, si pentru totdeauna FORZA Steaua!

 

ACCEPTAT