23.11.2006 05:28
Buna ziua, in primul rand salut initiativa de a crea o asemenea sectiune, era dupa parerea mea nevoie de multa vreme de asa ceva. As dori sa-mi acordati si mie acest drept de a imi exprima gandurile aici. Va multumesc, si pentru totdeauna FORZA Steaua!
ACCEPTAT
