23.11.2006 05:27
Nu postez atat de des ca altii, insa incerc sa scriu ce simt pentru Steaua, si ce cred ca merge sau nu merge la echipa. As vrea, chiar foarte mult, sa particip la dezbateri de acest gen, fara accese de vulgaritate si imaturitate, si limbaj de mirc. Astept decizia voastra.
