FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA

Daeknest21.01.2005 15:40

Merge Steaua mai departe ? 8)

Virgil21.01.2005 17:22

Atâta timp cât va exista,da. :lol:

Poate ca raspunsul o sa ti se para ambiguu.

Dar asa e si întrebarea ta. :wink:

George Stan21.01.2005 18:04

subiect blocat, motive evidente...