23.11.2006 03:50
As dori sa particip si eu. Cred ca ideea cu dezbaterile e una buna dar o sa aveti cam mult la lucru cand o fie pusa in practica.
As dori sa particip si eu. Cred ca ideea cu dezbaterile e una buna dar o sa aveti cam mult la lucru cand o fie pusa in practica.