23.11.2006 03:48
Sper sa fie un dialog civilizat si cu argumente.
La inceputul sezonului am facut o analiza a lotului
in care mi-am luat o groaza de injuraturi si etichete ca nu as fi suporter.
Pentru cei care vor sa reciteasca...si sa re-analizeze cu mintea de acuma:
http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2811
eu cred ca am gresit doar vorbind prea frumos de Nicolita si exagerand valoarea lui Goian.
ACCEPTAT
