FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

blood_2_hot23.11.2006 03:48

Sper sa fie un dialog civilizat si cu argumente.

La inceputul sezonului am facut o analiza a lotului

in care mi-am luat o groaza de injuraturi si etichete ca nu as fi suporter.

 

Pentru cei care vor sa reciteasca...si sa re-analizeze cu mintea de acuma:

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2811

 

eu cred ca am gresit doar vorbind prea frumos de Nicolita si exagerand valoarea lui Goian.

 

ACCEPTAT