23.11.2006 03:02
Multumesc in numele tuturor stelistilor adevarati ca v-ati gandit si la noi, cei in inferioritate numerica pe acest site! Aici vom putea sa fim noi insisi, sa ne aratam iubirea pentru aceasta echipa, sa o criticam atunci cand este cazul fara a ne fi frica, ca deranjam pe cineva.
Sper sa fiu demna, sa fiu primita in aceasta mare familie...
Multumesc!!
ACCEPTAT
