FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere si mutumire!! [ACCEPTAT]

Sexystelista23.11.2006 03:02

Multumesc in numele tuturor stelistilor adevarati ca v-ati gandit si la noi, cei in inferioritate numerica pe acest site! Aici vom putea sa fim noi insisi, sa ne aratam iubirea pentru aceasta echipa, sa o criticam atunci cand este cazul fara a ne fi frica, ca deranjam pe cineva.

Sper sa fiu demna, sa fiu primita in aceasta mare familie...

Multumesc!!

 

ACCEPTAT