22.11.2006 23:18
Tinand cont ca m-am retras din a face orice comentarii din simplul motiv ca cei care au gura cea mai mare pe site siluiesc limba romana in ultimul hal, as dori sa particip la discutii in acest cadru. Ideea pare buna.
ACCEPTAT
Tinand cont ca m-am retras din a face orice comentarii din simplul motiv ca cei care au gura cea mai mare pe site siluiesc limba romana in ultimul hal, as dori sa particip la discutii in acest cadru. Ideea pare buna.
ACCEPTAT