22.11.2006 22:22
O idee excelenta. Obisnuiam sa intru cu placere pe forumuri, dar in ultima vreme am ajuns sa postez rar, in special din cauza lipsei partenerilor de dialog. Orice tentativa de a atinge un subiect mai delicat (Nicolita, de exemplu) declanseaza un torent de injurii si atacuri la persoana, astfel incat am ajuns si eu sa ma rezum la doua vorbe, si ocazional, cate o intepatura mai mult sau mai putin subtila la adresa unora care ma scot din sarite cu elucubratiile lor.
Se pare ca intram si noi in Europa, alaturi de Steaua. :wink:
ACCEPTAT
