22.11.2006 21:11
Va rog frumos sa-mi acordati si mie onoarea de a fi alaturi de oamenii civilizati,inteligenti si iubitori de"stele"!
Va rog frumos sa-mi acordati si mie onoarea de a fi alaturi de oamenii civilizati,inteligenti si iubitori de"stele"!