FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere dezbatere!

PHanatics22.11.2006 20:50

Nu sunt un user prea activ pe forum, dar intru zilnic pe site si sunt foarte interesat de articolele redactate de voi. As incerca si eu sa imi spun opiniile legate de anumite teme, si de aceea fac si eu o cerere catre voi. Va multumesc !