22.11.2006 20:00
As dori, daca se poate, sa particip si eu la dezbateri!
P.S. Nu prea am postat pana acum pe forum, dar promit sa ma revansez!
As dori, daca se poate, sa particip si eu la dezbateri!
P.S. Nu prea am postat pana acum pe forum, dar promit sa ma revansez!