Am citi azi ca dupa Buga si Coman, Rapid l-au luat si pe Flavius Moldovan. Vazand achizitiile rivalelor observ ca mai tare s-au intarit rapidistii, plus ca ei ca grup erau tari si in tur, noroc ca au o mentalitate de rahat. Voi ce ziceti, cine ar fi mai periculoasa pentru noi? Eu unul zic ca desi Dinamo are "mijloace specifice" cum zicea Copos, cred ca Rapid sunt mai periculosi. Asadar, vom lua titlul la 10 puncte fata de Rapid si abia apoi de Dinamo ![]()
Pacat ca s-a destramat Nationalul, era bine sa mai fie cineva acolo sus la bataie. Si parca si deplasarile noastre sunt mai grele ca ale lor( in afara duelurilor directe ) .
