22.11.2006 18:37
Subiectul la care m-am gandit pentru prima dezbatere (si care este unul "fierbinte", dupa deplasarea de la Targu Jiu), este curentul "support your local team". Unii sustin ca e corect din punct de vedere moral sa sustii echipa orasului tau, altii ca iubirea nu cunoaste limite si granite. Conditii ideale pentru o dezbatere, nu ?
