FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

alexblaja22.11.2006 18:23

Domnule Director,

 

Subsemnatul alexblaja va roaga a aproba inscrierea sa in noua sectiune a site-ului fcsteaua.ro

Desi este relativ nou pe acest site, subsemnatul este stelist 105%, stie sa scrie corect gramatical, este capabil sa gandeasca de unul singur si sa propuna dezbateri, cum ar fi necesitatea unui psiholog la echipa.

 

22.11.2006

 

alexblaja

 

ACCEPTAT