22.11.2006 18:04
Cred ca este o idee interesanta realizarea acestui sector restrans de dezbateri si doresc sa fiu un membru activ in interiorul sau. Ramane la latitudinea voastra acest lucru.
ACCEPTAT
Cred ca este o idee interesanta realizarea acestui sector restrans de dezbateri si doresc sa fiu un membru activ in interiorul sau. Ramane la latitudinea voastra acest lucru.
ACCEPTAT