FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[Cerere] Cannavaro [ACCEPTAT]

cannavaro22.11.2006 17:56

Doresc si eu sa-mi dedic o parte din timpul liber discutiilor de la aceasta sectiune care pare interesanta. Nu cred ca intereseaza pe cineva daca merg meci de meci la stadion sau de cati ani tin cu Steaua asa ca nu am de gand sa scriu aici astfel de amanunte. Lipsa posturilor inutile si incorecte din punct de vedere gramatical din partea mea cred ca vor reprezenta o conditie esentiala in acceptarea mea la aceste discutii.

 

ACCEPTAT