FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

Alessandro22.11.2006 17:49

Nu stiu daca sunt competent sau nu pentru a participa la aceste dezbateri...tot ce stiu este ca sunt STELIST si nu imi place sa ''omor'' limba romana!Astept decizia d-voastra!

Cu stima,

Stelistul catalan