22.11.2006 17:49
Nu stiu daca sunt competent sau nu pentru a participa la aceste dezbateri...tot ce stiu este ca sunt STELIST si nu imi place sa ''omor'' limba romana!Astept decizia d-voastra!
Cu stima,
Stelistul catalan
Nu stiu daca sunt competent sau nu pentru a participa la aceste dezbateri...tot ce stiu este ca sunt STELIST si nu imi place sa ''omor'' limba romana!Astept decizia d-voastra!
Cu stima,
Stelistul catalan