FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

r-a4ever22.11.2006 17:28

O idee buna! Daca veti reusi sa aduceti personalitati legate de Steaua la aceste dezbateri va fi si mai bine...poate,poate vor fi luate in calcul si opiniile suporterilor!

 

Solicit prezenta la aceste dezbateri. Multumesc anticipat !