22.11.2006 17:28
O idee buna! Daca veti reusi sa aduceti personalitati legate de Steaua la aceste dezbateri va fi si mai bine...poate,poate vor fi luate in calcul si opiniile suporterilor!
Solicit prezenta la aceste dezbateri. Multumesc anticipat !
O idee buna! Daca veti reusi sa aduceti personalitati legate de Steaua la aceste dezbateri va fi si mai bine...poate,poate vor fi luate in calcul si opiniile suporterilor!
Solicit prezenta la aceste dezbateri. Multumesc anticipat !