22.11.2006 17:10
Ma scuzati ca mai trimit odata acest mesaj dar se parte ca nu am pus bine subiectul!Va trimit din nou un mesaj cu cererea mea de a lua parte la noua sectiune din acest site!Motivele mele sunt urmatoarele:sunt stelista de mica, citesc articolele si tot ce e nou din acest site , imi place situl , imi plac si subiectele, si ce e mai important sustin echipa Steaua din toata inima mea!Va multumesc!
