FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CERERE

girlslorena22.11.2006 17:10

Ma scuzati ca mai trimit odata acest mesaj dar se parte ca nu am pus bine subiectul!Va trimit din nou un mesaj cu cererea mea de a lua parte la noua sectiune din acest site!Motivele mele sunt urmatoarele:sunt stelista de mica, citesc articolele si tot ce e nou din acest site , imi place situl , imi plac si subiectele, si ce e mai important sustin echipa Steaua din toata inima mea!Va multumesc!