22.11.2006 17:05
As vrea si eu sa fiu acceptata in noua sectiune a sitului pentru ca sunt stelista de cand ma stiu si pentru ca mereu am sprijint echipa chiar si cand nu facea un meci bun si mai important e ca nu ma cert cu nimeni si nu injur si in plus citesc mereu toate articolele si tot ce e nou pe site!Vreau sa fiu acceptata dar bineinteles decizia va apartine voua!Multumesc!
