22.11.2006 16:36
cererea in sine e un mod de a arata ca apreciez initiativa si doresc sa patricip la aceste discutii pentru ca simt ca am si eu ceva de spus !
cererea in sine e un mod de a arata ca apreciez initiativa si doresc sa patricip la aceste discutii pentru ca simt ca am si eu ceva de spus !