FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere [ACCEPTAT]

alecone22.11.2006 14:54

m-as multumi sa fiu macar si primul deasupra "liniei"(ca pe vremuri) ....:)))....stiu sa scriu frumos (d.p.d.v. caligrafic)cu ajutorul tastaturii si am abonament pe stadion....

 

e bine?....

 

ACCEPTAT