Salut.
Va propun tuturor sa va dati cu parerea asupra felului in care trateaza ziaristii astia draguti subiectul Steaua. Eu unul sunt dezgustat. Mai puneti si cate un episod ce v-a deranjat rau. Daca ar fi sa incep eu m-as referi la felul in care trateaza Gazeta duelul Steaua-Dinamo si la secventa video de azi in care ii ironizeaza flacaii de la gsp pe Radoi si Neaga. Mi-e cam sila de ei ( de ziaristi , evident )
PS: Poate binevoiesc sa ia si acum date din site pentru a le publica in ziar...atunci cand cineva de aici spune lucruri rele despre cineva din conducere ( me included ) sunt primii sa citeze siteul...dati si voi cu parerea
