Propun sa facem o analiza a jocurilor echipei în prima jumatate a campionatului,în preliminariile si grupa E a Champions League.
Cauzele care au contribuit la scaderea continua a calitatii jocului si a rezultatelor bune (accidentari,oboseala,s.a.m.d).
Plusuri,minusuri,propuneri pentru îmbunatatirea mentalitatii,a parametrilor fizico-psihici,a jocului în sine si a eficientei.
