Am ramas uimit cand am auzit cine a venit in Ghencea...un jucator care nu era titular la Brasov vine la Steaua..sincer nu stiu dak acest Keca stie sa dea cu picioru in minge....nu inteleg d c jucatori precum Alin Stoica..fiul legendarului Tudorel nu sunt dorinti la Steaua....pacat.... :twisted: Sa-i vedem p Valencia in alb-rosu k sa ii calcam in picioare...RESPECT Steaua si SUPORTERII celei mai bune echipe din EUROPA d Est
