FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu ati primit dvd-urile?

SteauaToronto22.11.2006 02:51

Pentru castigatorii concursurilor 1-13 va rog sa va adresati la emailul s***@*** daca nu ati primit dvd-urile promise.

 

Va asigur ca le veti primi la 1 saptamana dupa ce mi-ati trimis emailul.