FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

MadFroG21.11.2006 16:39

Catre grupul de moderatori,

subsemnatul Cosmin (Madfrog),in calitate de suporter stelist si de utilizator al acestui forum,imi exprim public dorinta de a participa la dezbateri alaturi de alti fani stelisti.

Mentionez ca voi incerca sa folosesc un limbaj adecvat si ca ma voi comporta civilizat.

In incheiere vreau sa va comunic felicitarile mele pentru aceasta initiativa .

Multumesc anticipat