cred ca si iarna asta o sa facem cele mai proaste transferuri.Ne laudam cu ceva si luam ....nimic[vezi Keka].Gigi unde sunt banii cu care ne amagesti de 4 ani?Nici nu scapam de petarde[Paraschiv] nici nu luam valori,in schimb ne permitem sa-l dam pe Aliuta, sa-l dam pe Pitu gratis.Nu avem un presedinte capabil.
