21.11.2006 12:56
As vrea si eu, daca va fi posibil, sa particip la dezbaterile de aici, mai ales daca vor fi si subiecte interesante de discutat.
Multumesc anticipat daca voi fi admis.
As vrea si eu, daca va fi posibil, sa particip la dezbaterile de aici, mai ales daca vor fi si subiecte interesante de discutat.
Multumesc anticipat daca voi fi admis.