FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere pentru dezbateri

PoWeR21.11.2006 12:56

As vrea si eu, daca va fi posibil, sa particip la dezbaterile de aici, mai ales daca vor fi si subiecte interesante de discutat.

 

Multumesc anticipat daca voi fi admis.