21.11.2006 10:38
Da, si eu doresc sa ma alatur acestei sectiuni si - in limita timpului - sa dam de cap impreuna marilor probleme care intereseaza suporterii stelisti.
ACCEPTAT
Da, si eu doresc sa ma alatur acestei sectiuni si - in limita timpului - sa dam de cap impreuna marilor probleme care intereseaza suporterii stelisti.
ACCEPTAT