FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere de înscriere. [ACCEPTAT]

Virgil21.11.2006 09:02

Salut aceasta initiativa,la care sper ca vor adera multi dintre utilizatorii care au avut lucruri interesante de spus si care din motive de diluare a calitatii discutiilor au renuntat.Enumar doar câtiva dintre acestia :

 

Toshiro,Gica Chioru,A.Dima,Ayrton,SSK,Dragos Iancu,forever_STEAUA,Victor,Melku si multi altii.

 

Cu aceasta ocazie solicit sa fiu admis în acest club select,fiind convins ca opiniile celor admisi

vor fi obiective,în deplina cunostinta de cauza,Steliste.

 

Urez succes noii sectiuni a forumului.

 

ACCEPTAT