am aflat azi la sport ca lucian Balan,unul din componetii echipei de aur de la sevilla traieste de pe urma taximetriei.
alti 2 jucatori ai Stelei '86, anton weisembacher si pistol se afla in situatii jalnice.
spre deosebire de unii jucatori de acum care au o gramada de bani si care fenteaza fotbalul, jucatori care trag pe nas si care isi rup picioarele beti pe la vreun chef, cei ai generatiei de atunci mancau fotbal pe paine, puneau suflet pe teren si rupeau pamantul cand era vorba de fotbal.
e pacat ca jucatori care au facut istorie in fotbalul romanesc si cel mondial se confrunta cu acest destin in timp ce jucatori platiti cu milioane de dolari nu-si fac datoria fata de fotbal.
