14.01.2005 12:21
" Inca o promisiune facuta suporterilor a prins contur. Incepand de sambata 15.01.2005, site-ul nostru va inaugura chat-ul prin care veti putea dialoga Live cu jucatorii/antrenorii/conducerea clubului nostru.
Debutul va fi facut de antrenorul principal Walter Zenga care va raspunde intrebarilor si sugestiilor voastre, sambata, incepand de la ora 13.00.
Pentru a va putea alege jucatorul care doriti sa vina pe chat, va rugam sa votati in sondajele noastre sau sa intrati pe forumul FC Steaua pentru a va face optiunile cunoscute." preluat de pe ste-ul oficial
