16.11.2006 15:00
Buna. Am lansat de curand un forum cu si despre Steaua.
www.Steaua.net
Deocamdata nu este gata siteul dar in curand vom termina "lucrarile" la el. Suntem putini, dar speram sa fim mai multi. Avem nevoie de moderatori care se pricep sa isi faca treaba pe forum. Ma intrebam daca ne puteti ajuta sau daca sunt doritori. VA MULTUMESC
