FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alte jocuri

i0nutz8315.11.2006 08:37

Ce mai jucati voi? Propuneri, comentarii..

cristian01415.11.2006 08:52

Prince of Persia 3 : The Two Thrones, Call of Duty 2, Fifa 2007, Need For Speed Carbon, Dark Messiah Of Might and Magic. Si gata, ca mai merg si la scoala. :lol:

mihai141115.11.2006 21:39

sticlism viteza @ salamandra

El_nin0_T0rr3s16.11.2006 14:51
sticlism viteza @ salamandra

 

k de obicei mascariciul forumului(la multi ani apropo).... :lol: ...impresionante jocuri...mer si in retea? :?

PoWeR16.11.2006 14:57

Anno 1701, PES6, FIFA Manager07, Footbal Manager 2007, NFS Carbon si Bomberman la scoala :D

i0nutz8316.11.2006 17:50

El_nin0_T0rr3s: ultimul avertisment (pentru limbaj).

dragutzu8920.11.2006 15:24

mie imi plac si strategiile, AOE I - II - III, AOM , C&C Generals si Red Alert in retea ( cand ma duc la tara jucam multzi in retea, e belea) ! :D

si am mai jucat unu mishto dar nu mai situ cum ii zice :) heritage of the kings sau ceva de genul, avea misiuni marph! dak mai site cineva un joc de strategie nou sa imi zica si mie ! ( nu imi plac RPG -urile) bafta ;)

boby_m20.11.2006 15:36

stie careva cand apare fifa manager 2007??

PoWeR20.11.2006 16:08

@dragutz89 Settlers V: Heritage of things iar alta strategie noua e Anno 1701

 

@boby_m fifa manager 07 a aparut de ceva timp

johnny0620.11.2006 17:26

strategie noua ar fi C&C First Decade...

Dani200520.11.2006 18:45

Football Manager 2007,C.S.,Top Spin,Zuma :lol:

johnny0620.11.2006 19:17

solitaire, minesweeper, 3D pinball, chicken invaders 2...

blindica20.11.2006 20:16

Pool pe messenger, facem un campionat 8) ?

dragutzu8921.11.2006 12:27

@PoWeR ms , stiam io ca e ceva cu heritage... :))

o sa caut si strategia de care ai zis tu ... ma cam plictisesc si mi-ar prinde bine un joc nou :)

si... stie careva dak Anonim ( trupa ) are vreo melodie noua?

dragutzu8922.11.2006 09:40

am luat Port Royal II dar nu pot intra in joc pt k da o eroare de genul: can't find A2dlib-2.20A.ddl ! care ma ajuta si pe mine ? :cry: are care-va jocul?

i0nutz8323.11.2006 07:05

Credeam ca a scos omul_anonim vreun maxi-single ;)

PoWeR27.11.2006 11:57

Care dintre voi crede ca PES6 e mai bun decat FIFA 07 ? Eu unul sunt atras mai tare de FIFA decat Pro Evolution ...

Prodigy_andrey27.11.2006 12:26

Care joaca counter stike 1.6 de p-aici ?? :D in afara de kamaciuki k ii praf :D

 

*Later edit:Sorry power :D Tastatura :D si graba se mai intampla noah ;)

PoWeR27.11.2006 12:32

Ca ce gen de joc e "couner" ? Adventure sau RPG ? Sau o fi un fel de simulator ?

johnny0627.11.2006 14:30

shooter ma, nu ai auzit de counter-strike 1.6?? :?

PoWeR27.11.2006 15:19

de counter da, de couner nu :oops:

ombladon_hools27.11.2006 16:15

hooligans storm over europe :D:D:D:D super joc