Ce-ati zice de o melodie despre Steaua ? :roll:
Ce-ati zice de o melodie despre Steaua ? :roll:
ce ma ? 8O
Un Hip Hop despre Steaua facut de mine, Dj Ovy !
Sunt un amator Dj si-mi fac singur muzica si textul, asa ca am avut ideea de a face un Song despre Steaua.
--------------------------------------------
S.T.E.A.U.A. - Suflet Tarie Elan Anganjament Unire Armata
Pai ai terminat song-ul ? Posteaza si tu aici un link de unde putem sa-l downloadam :wink:
Nu stiu cum sa pun melodia aicea sus. N-am vazut pe nimeni pe aici facand asa ceva. Poate stie moderatorul si treaba e daca am voie...
ai voie cu siguranta.
posteaza melodia pe www.sendspace.com si apoi da-ne link`ul :roll: :wink:
O idee bestiala, speram sa fie pe placul majoritatii! Asteptam link-ul ![]()
Oricum melodia este gata. Bestiala zic eu, parerea mea. Depinde daca le place si la altii. Momentan trebuie sa vad ce fac cu sendspace ...
SUNTEM STELISTI PANA LA MOARTE
SUNTEM BUCURIA VICTORIILOR PURTATE
SUNTEM INDRAGOSTITI DE ROSU SI ALBASTRU
SUNTEM O INIMA CE BATE PENTRU UN ASTRU........
AM REUSIT !!!!!!!
Melodia Hip Hop : DJ OVY - SUNTEM STELISTI !!! (4 minute durata) il puteti da jos de pe linkul :
http://www.sendspace.com/file/pp09zt
Forza Steaua !