FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O mica stea in Univers - o mare Stea pe Pamant !

Ovy7112.11.2006 15:39

Ce-ati zice de o melodie despre Steaua ? :roll:

ManiaCU12.11.2006 16:02

ce ma ? 8O

Ovy7112.11.2006 16:55

Un Hip Hop despre Steaua facut de mine, Dj Ovy !

Sunt un amator Dj si-mi fac singur muzica si textul, asa ca am avut ideea de a face un Song despre Steaua.

 

 

 

 

 

--------------------------------------------

 

S.T.E.A.U.A. - Suflet Tarie Elan Anganjament Unire Armata

ManiaCU12.11.2006 22:23

Pai ai terminat song-ul ? Posteaza si tu aici un link de unde putem sa-l downloadam :wink:

Ovy7112.11.2006 22:54

Nu stiu cum sa pun melodia aicea sus. N-am vazut pe nimeni pe aici facand asa ceva. Poate stie moderatorul si treaba e daca am voie...

cannavaro14.11.2006 15:33

ai voie cu siguranta.

 

 

posteaza melodia pe www.sendspace.com si apoi da-ne link`ul :roll: :wink:

Lavy_*_14.11.2006 17:29

O idee bestiala, speram sa fie pe placul majoritatii! Asteptam link-ul ;)

Ovy7115.11.2006 14:31

Oricum melodia este gata. Bestiala zic eu, parerea mea. Depinde daca le place si la altii. Momentan trebuie sa vad ce fac cu sendspace ...

Ovy7115.11.2006 14:35

SUNTEM STELISTI PANA LA MOARTE

SUNTEM BUCURIA VICTORIILOR PURTATE

SUNTEM INDRAGOSTITI DE ROSU SI ALBASTRU

SUNTEM O INIMA CE BATE PENTRU UN ASTRU........

Ovy7115.11.2006 14:57

AM REUSIT !!!!!!!

 

Melodia Hip Hop : DJ OVY - SUNTEM STELISTI !!! (4 minute durata) il puteti da jos de pe linkul :

http://www.sendspace.com/file/pp09zt

 

 

 

 

 

 

Forza Steaua !