Prin felul in care joaca a demonstrat ca sa gresit cand sa renuntat asa usor la el. Azi a scos pe CFR Cluj din cupa si cand ma gandesc pe cine am adus in schimbul lui ... un Coman care dupa cum spunea cineva nu are nici amintiri si nu va avea vreun viitor stralucit in Ghencea.Bravo Andrei si multumesc pt . ce ai facut pt Steaua. Sper sa privim si cupa cu mai mult interes mai ales ca anul acesta titlul e departe iar cateii au iesit din lupta!!!FORZA Steaua!!!
