Tinand cont ca echipa traverseaza in momentul de fata o perioada mai grea va propun ca pe acest topic sa postati incurajari pt baieti.Voi face tot posibilul ca pana duminica mesajele sa ajunga la ei.
Am o rugaminte mare - va rog postati doar incurajari, abtineti-va de la critici, injuraturi sau alte lucruri negative. Va multumesc!
Voi incepe eu:
Hai baieti luptati, castigati, demonstrati ca sunteti cei mai buni, ca sunteti campionii! Nimic nu e pierdut credeti pana la sfarsit si noi vom crede alaturi de voi. Steaua trebuie sa straluceasca si sta in puterea voastra sa o faceti sa fie sus acolo unde ii e locul, deasupra tuturor.
Forza baieti, suntem alaturi de voi la bine si la greu! [/b]
