Dupa cele intamplate la meciul de la Piatra-Neamt ma intreb daca merita sa suferim atat pentru fotbal.Ce ar fi ei fotbalisti fara suporteri ? Noi care cumparam de la ziare si reviste pana la tricouri si cam tot ce tine de Steaua iar ei nu au bunul simt sa ii salute pe cei care au facut atata drum sa-i sustina . Pacat , mare pacat de aceasta echipa mare la care au ajuns niste jucatori care asteapta doar bani lui Gigi precum Ov . Petre sau Coman iar Oli e clar nu poate mai mult . La meciul din cupa ar merita un stadion gol golut sa vada cum e dar dragostea pentru Steaua e prea mare si cu siguranta vor fi ceva spectatori.Mirele toti stelisti te asteapta sa revii!!!! FORZA Steaua!

