Greco,ai revenit la sentimente mai bune?
Nu stiu de ce mi s-a parut ca a fost mai stufos continutul postului tau. 
Ceea ce doream de fapt sa spun,este aceea ca nu cred ca Steaua ar putea fi vreodata desfiintata.
Chiar daca de pe firmamentul conducerii ar dispare numele actualului patron.
Sunt sigur ca s-ar gasi solutii.Pentru ca Steaua alaturi de înca 2 nume momentan,în fotbal,este o ambasadoare a tarii noastre cel putin în Europa.Când spune Steaua,europeanul asociaza imediat si numele tarii.
Sa nu uitam ca sportivi de exceptie ca Nadia,Ilie Nastase,Hagi,au facut de zeci de ori mai multa propaganda tarii,au facut-o mai cunoscuta în lume,decât ambasadorii.
Ar fi o imensa greseala sa se piarda un asemenea capital.