As dori atunci cand sunt somat cu expresii de genul "este ultima data cand iti toleram iesirile" sa fie bine argumentata. Este un site al suporterilor si orice actiune de genul acesta pe care personal o calific ca "pumn pe gat" trebuie bine justificata, argumentata.. Nu ma lasati sa cred intr-un tatalitarism pe site!! Dupa meciul Real_steaua au fost nenumarate iesiri la cald.. personal nu am folosit cuvinte obscene.. Si inca ceva f important, prietenii mei de aici.. suntem datori sa ne expunem parerile critice sau laudative.. sunt constructive si dezvolta un exercitiu de comunicare cu ceilalti. Nu este neaparat nevoie sa postezi poetic si sa te numesti "calau" aici.. daca ceva deranjeaza comunicati, nu suprimati.. Sunt profund dezamagit.. repet, era o iesire la cald poate destul de motivata.. astept comentariile dvs.
