07.01.2005 13:54
Nu inteleg de ce domnu' Ciobanul nu il aduce pe Alin Stoica la Steaua si tot umbla dupa niste cauze pierdute precum Plesan.
As dori daca poate cineva sa zica si la cei din conducere ca ar fi un lucru bun aducerea lui Alin Stoica la echipa.
