FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu inteleg de ce Steaua nu l-a ofertat inca pe Alin Stoica

doreliosip07.01.2005 13:54

Nu inteleg de ce domnu' Ciobanul nu il aduce pe Alin Stoica la Steaua si tot umbla dupa niste cauze pierdute precum Plesan.

As dori daca poate cineva sa zica si la cei din conducere ca ar fi un lucru bun aducerea lui Alin Stoica la echipa.

ADRIAN PACURAR12.01.2005 21:22

AICI AI MARE DEPTATe, s-au agitat atat de mult si au castigat nimic, zero barat.