FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

lazio-roma 3-1

horse3707.01.2005 08:33

ce meci, ce atmosfera...chiar mi-am zis "tontule trebuia sa inregistrezi meciul". extraterestri nu altceva. daruire 200% de ambele parti. parca erau gladiatorii ai imperiului roman, suporteri patimasi..adica fotbal de calitate.

nu stiu daca jucatorii erau "tamponati" cu MGF insa atata disponibilitate la efort nu prea o sa vedem pe stadioanele noastre. sa alergi tu 90' de parca abia incepuse meciul iar ai nostri dupa prima repriza au terminat bateriile!

despre MGF, se spune ca este ultima descoperire in materie de doping. muschiul este stimulat sa elibereze aceasta substanta in cantitati cat mai mari. fapt care sustine capacitatea de efort a sportivului in cauza la cote cat mai inalte pe toate durata actului sportiv in cazul nostru fotbal.

 

 

 

ps. era sa uit..la multi ani tuturor ioanelor si ionilor!

reddog11.01.2005 18:58

Chiar si dinamovistilor, ca io-s Ion...