30.10.2006 19:37
Becali + Basescu = Becali 2008? :lol:
tare
super super ![]()
![]()
bv
cu borcica nu faci :?: :?: :?:
Te rugam sa scrii cu fontul pe care îl folosim toti (font normal).
Nu mai folosi litere îngrosate decât în conditiile
mentionate în regulament.
Moderator.
PREA tare!!
![]()
![]()
![]()
Beton,ce mai...! Pe asta l-as vota si eu,are moaca de presedinte... :lol: :lol: :lol: