FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali 2008

superskill30.10.2006 19:37

Becali in 2008

 

Am incercat sa fac , o sa ii mai adaug retusuri pana atunci asta e bucata

 

www.rofun.ro

 

basescurs3.jpg

FANATIK RED-BLUE27.11.2006 04:24

Becali + Basescu = Becali 2008? :lol:

Bucuresti21.02.2007 00:08

tare

Punisher721.02.2007 08:58

super super :D:D:D bv

 

cu borcica nu faci :?: :?: :?:

 

Te rugam sa scrii cu fontul pe care îl folosim toti (font normal).

Nu mai folosi litere îngrosate decât în conditiile

mentionate în regulament.

Moderator.

axl2321.02.2007 19:27

PREA tare!!

:D:D:D

danielcristian21.02.2007 22:10

Beton,ce mai...! Pe asta l-as vota si eu,are moaca de presedinte... :lol: :lol: :lol: