Sunteti de acord ca daca Steaua face un egal cu MILANO Ii putem bate pe Valencia ???
Sunteti de acord ca daca Steaua face un egal cu MILANO Ii putem bate pe Valencia ???
Ar fi mai greu din moment ce nu jucam cu Milan ci cu Inter Milano.
Nu, nu sunt de acord. Un amical e un amical. Pe rationametul tau, daca National a batut Valencia in amical pe Mestalla iar noi am batut Nationalul inseamna ca n-ar trebui sa avem ce discuta cu spaniolii ![]()
Unii stelisti ar trebui sa se informeze mai bine despre meciurile pe care le are de disputat echipa favorita.
Doamne, daca era Milan, era nasol rau...
Unii stelisti ar trebui sa se informeze mai bine despre meciurile pe care le are de disputat echipa favorita.Doamne, daca era Milan, era nasol rau...
Tu, asta care nu stiai ca echipa ta preferata a fost campioana de toamna sezonul trecut, ar trebui sa-i lasi pe 'unii stelisti' in pace. Si eu zic ca putea fi si Milan ca tot nu era nasol, in fond tot o basina de amical este, nu se pune osu' (stai! nu saliva! era doar o expresie
)
George, mai traiesti? Nu mai bagi deloc cateii in seama, pai se poate?
Ce profund ai gandit cu toamna...
doggy, ai fi vrut sa fiti in locul nostru.
saliveaza in continuare cutzule.
Nu salivez deloc... Pur si simplu sunt indiferent... Iti dai seama ca daca jucati cu Milan nu mai incapea indoiala cu cine tin.doggy, ai fi vrut sa fiti in locul nostru.saliveaza in continuare cutzule.
oricum bafta si cu Inter, dar mai ales cu valencia ca prevad o ploaie de goluri...Ghici in care plasa?
Nu salivez deloc... Pur si simplu sunt indiferent... Iti dai seama ca daca jucati cu Milan nu mai incapea indoiala cu cine tin.doggy, ai fi vrut sa fiti in locul nostru.saliveaza in continuare cutzule.
oricum bafta si cu Inter, dar mai ales cu valencia ca prevad o ploaie de goluri...Ghici in care plasa?
uita-te in ograda ta, cutzulache.
ce vezi?
numai pureci.
Inca nu ma scarpin. Totusi, vad si o viitoare cupa si, de ce, eventul... :lol:
Inca nu ma scarpin. Totusi, vad si o viitoare cupa si, de ce, eventul... :lol:
poate nu vezi bine si sa vezi atunci scarpineala.
sa fie Farul revelatia cupei?
totusi, scarpina-te.
Farul??? Nu facem noi aceeasi greseala de doua ori... ![]()
never say never!
Ce profund esti azi! Lasa-ma te contrazic: "Always say "possible"never say never!