06.01.2005 10:16
Chiar credeti ca Plesan merita atata ? Daca da
va rog sa ARGUMENTATI .
Chiar credeti ca Plesan merita atata ? Daca da
va rog sa ARGUMENTATI .
Chiar credeti ca Plesan merita atata ? Daca dava rog sa ARGUMENTATI .
E sondaj pe site si subiectul se discuta la 'bursa transferurilor' - http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=483 Nu trebuia sa mai deschizi DOUA topicuri identice. Unul l-am sters. Asta se blocheaza.