FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Merita PLESAN

Daeknest06.01.2005 10:16

Chiar credeti ca Plesan merita atata ? Daca da

va rog sa ARGUMENTATI .

George Stan06.01.2005 10:31
Chiar credeti ca Plesan merita atata ? Daca da        

va  rog sa ARGUMENTATI .

E sondaj pe site si subiectul se discuta la 'bursa transferurilor' - http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=483 Nu trebuia sa mai deschizi DOUA topicuri identice. Unul l-am sters. Asta se blocheaza.