06.01.2005 06:45
uite mansour nu-i mansour.
"da mai Gigi jucatorul e al tau, se poate. pai ba Gigi eu sant Florin Iacob, ma stie un banat intreg, sant om de caracter! daca am spus o vorba asa e."
urmarea o stiti si voi...la nici doua zile cel cu frana la muci si pista de aterizare pt tantari si muste declara sus si tare...cine vrea jucatorul trebuie sa se inteleaga cu toni dobos.
pai,sa nu te apuce pandaliile si sa-l cauti pe garoi sa-i dai una in mufa! mama lui de jegos mincinos.
personal il inteleg pe toni dar sa nu uite cat datoreaza Stelei. e timpul ca el sa intoarca acel ajutor. fie prin a vinde acel jucator, acei jucatori, (ca nimic nu mai este sigur) Stelei, acum sau la sfarsitul campionatului si nu rivalilor.
