Bineinteles ca fotbalul e cea mai mare pasune a mea ... insa jucand la pariuri sportive pe meciuri de baseball ( bineinteles prima data pariul il faceam alegand cota cea mai mica
) am decis sa inteleg acest sport necunoscut pentru marea majoritate a romanilor ... astfel am downloadat cateva meciuri , am accesat site-ul oficial al MLB si am ajuns sa cunosc regulile si chiar pot spune ca am devenit un fan .... chiar in aceste zile se desfasoara finala acestui sezon intre DETROIT Tigers si SAINT LOUIS Cardinals si o urmaresc pe FOX chiar daca se joaca la ore tarzii in nopate ( 2,30 ) ...
Vreau sa stiu daca mai sunt admiratori ai acestui sport , sau macar parerea voastra despre el .... nu fiti duri ori rautaciosi va rog ![]()
