FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua -Forex Brasov se joaca in Ghencea!

apas23.10.2006 15:28

Steaua – Forex Brasov se joaca in Ghencea

Partida din "16"-mile Cupei Romaniei dintre Steaua si Forex Brasov se va disputa miercuri, 25 octombrie (ora 20:45) pe stadionul "Steaua". Dupa ce variantele initiale, Brasov si Ploiesti au picat, FRF, de comun acord cu cele doua cluburi, a decis ca jocul sa se dispute la Bucuresti...sursa www.steauafc.ro /Sper sa dam dovada de inteligenta si chiar daca suntem suparati pe uni jucatori sa venim in nr cat mai mare sa le aratam ca noi chiar iubim echipa si nu suntem nesimtiti cum sunt uni dintre jucatori.ZBy

cisco23.10.2006 17:45

Stiam si noi ca se joaca in Ghencea(am aflat pana la urma).. faza e cu biletele.. daca e intrarea libera ma sparg in el de meci... :cry:

Azzido24.10.2006 22:43

Deci:

haideti cu mic cu mare sa ne sustinem echipa favorita!

Cu totii la stadion.

OTAKU25.10.2006 07:22

pa ei pe mama lor

ZdrE25.10.2006 08:45

nu ajung azi ca am cursuri pana la 22... :evil:

e intrarea libera cumva?...sa trimit lume la meci in locu' meu :wink:

uZy | @nDr3i25.10.2006 21:15

mai este un topic parca

greco25.10.2006 21:28
nu ajung azi ca am cursuri pana la 22... :evil:  

e intrarea libera cumva?...sa trimit lume la meci in locu' meu  :wink:

 

Oamenii care vin atunci cand e intrarea libera ar face un bine clubului daca ar ramane in fotoliu, in fata televizorului.